Võistlejate check-list enne võistlust


1.
Meeskonna nimekiri Manage2Sailis – enne, kui kapten või vastutav isik tuleb Kalevi Jahtklubis 13.-14 juulil regatibüroosse võistlevat alust võistlustele registreerima, peavad olema kõikide meeskonnaliikmete andmed kantud Manage2Sail keskkonda. Muudatusi paadi andmetes, sh meeskonnaliikmetes saab teha see isik, kes teostas esialgse registreeringu.
Pane tähele! Kui suurendad meeskonnaliikmete arvu, siis Manage2Sail ei arvuta automaatselt uut osavõtumaksu suurust. Palun kalkuleeri osavõtumaks vastavalt võistlusteate p 5 tasude järgi ise ja maksa samale pangakontole, mis on näidatud võistlusteates ja Manage2Saili kinnituskirjas. Kui märkad, et Sinu registreeringu olek on kujutatud punase värviga, siis on midagi registreeringul puudu – kas litsentsi numbrid või osavõtumaksu tasumine või kindlustuspoliis. Kui märkad, et ei saa andmeid muuta, siis helista tel 553 1347 või saada meil info@muhuvain.ee.

2. Kontrolli, et kõik Eesti võistlejad omavad EJL võistluslitsentsilitsentsi saad vormistada SIIN!
Pane tähele! Purjetamise võistluslitsentsi number / NationalID/License lahtrisse Manage2Sailis ei pea panema isikukoodi, vaid just võistluslitsentsi numbri, mille leiad SIIT, otsingusse purjetaja nime sisestamisel. Igal aastal on vaja soetada uus võistluslitsents ja saada uus number – kontrolli üle, et ei ole automaatselt jäänud võistleja andmetesse eelmise aasta andmeid.

3. Mõõdukiri peab olema väljastatud hiljemalt 08.07.2024. Muul juhul tuleb esitada avaldus tehnilisele komiteele koos põhjuse äranäitamisega.

4. Täida registreerimiseks vajalikud muud nõuded – kõik dokumendid on leitavad ametlikul teadetetahvlil Manage2Sailis.
Pane tähele! Kas kindlustuspoliis on saadetud info@muhuvain.ee meilile või edastatud Manage2Sail veebilehe kaudu? Kas oled valmis varustuse kontrolliks – juhised võistluseelseks kontrolliks leiad samuti ametlikult teadetetahvlilt. Varustuse kontroll toimub vastavalt ajagraafikule, kuhu saad registreerida ennast digitaalselt SIIN.

5. Kontrolli nõutava vastutuskindlustuse (500 000 €) olemasolu – saada kindlustuspoliis korraldajale mugavalt läbi isikliku konto Manage2Sailis, mis asendab võistlusteates näidatud kohustust saata kindlustus meilile info@muhuvain.ee.
Kui soovid soetada kindlustuse meilt, siis tuleb kiirustada – seda ei saa teha regatibüroos, vaid see peab olema tehtud hiljemalt neljapäeval, 11.juulil 2024. a.
Vastutuskindlustuse pakkumise leiad ametlikul teadetahvlil „Muud teated“ all. Kindlustuse saab vormistada registreeringu teinud isik sisenedes Manage2Sail.com isiklikule kontole – leia sündmuste all Muhu Väina regatt, Näita, Minu registreeringud ja kliki MUUDA, seejärel mine edasi ja tee valik KINDLUSTUS.
Makse kindlustuse eest tuleb sooritada eraldiseisva pangaülekandega summas 110 eurot Kalevi Jahtklubi MTÜle , EE361010220275371224 koos lisaselgitusega "Muhu Väina regatt 2024, paadi purjenumber ja kindlustus". Kui Sul ei ole ligipääsu oma Manage2Saili kontole, siis palun esita avaldus järgneval lingil https://forms.gle/T15rt9cf9tTU1m2LA.

6. Reklaami kandvatel jahtidel peab olema EJL reklaamiluba. Reklaamiloa saab tellida EJLi veebipoes.

7. Regati ajal jahtide jälgimiseks peab iga võistlev jaht kasutama Traccar rakendust Androidile või iPhone'ile – Traccar Client. Juhend Traccar Client äpi kasutamiseks on ametlikul teadetetahvlil Manage2Sailis.

8. Regati ajal kasutame regatiga seotud teadete ja info edastamiseks WhatsAppi - lae äpp alla App Storest või Google Playst ning liitu grupiga SIIN.

9. Vöörinumbrite kleepimine – registreerimisel saavad alused nii PAREMA kui ka VASAKU parda vöörinumbri, mille kleepimise kohta on juhend ka purjetamisjuhistes. Palume kleepimisel olla tähelepanelik, et vöörinumber oleks paigaldatud võimalikult ettepoole ja numbriosa oleks eespool. Valesti kleebitud vöörinumbri asemele tuleb tasu eest osta uus vöörinumber.

10. Kas mäletad, kuidas kasutada VHF raadiosaatjat korrektselt - vaata juhiseid SIIN, vajadusel trüki välja ja pane oma jahis kiiresti leitavasse kohta.

Info saamiseks

Regati kodulehele oleme koondanud kogu vajaliku informatsiooni alates kaldaprogrammist kuni sponsorite pakkumisteni, lingid fotodele ja videotele, uudistele jne.

Kodulehelt leiad ka lingi regati ametlikule teadetetahvlile, mis asub Manage2Sail keskkonnas - sinna on koondatud kõik võistlust puudutav dokumentatsioon, info võistlusametnikelt ja tulemused.

Selleks, et olla kursis ja saada teateid, kui lisatakse infot kas ametlikule teadetetahvlile Manage2Sailis või kodulehele, siis on parim viis ühineda WhatsAppi grupiga. Sinna postitavad vaid korraldajad. Klikka WhatsAppi logol ja oled automaatselt grupis sees:


Jaga regatikogemust

Kõik regatist osavõtjad on oodatud jagama oma regatikogemust nii oma sõpradega kui ka regatiperega - lisa oma videole, stoorile või pildile Facebookis ja Instagramis @muhuväinaregatt #muhuvainaregatt ning osale nii igal päeval toimuval auhinnasajul nii peasponsor A. Le Coqilt kui ka etapisponsorilt.

  Saateauto

Logistikapartner DSV Estonia teeb purjetajate elu lihtsamaks! A. Le Coq 67. Muhu Väina regati saateauto viib purjetajate varustuse sadamast sadamasse ja seda ilma tasuta. 

Pühapäeval, 14. juulil on auto Kalevi Jahtklubis kell 16-20. Edaspidi on auto avatud hommikul enne võistluste algust ning õhtuti. Anname WhatsAppi gruppi teada õhtused auto sulgemise ajad.

Regati lõppedes tuleb auto tagasi Tallinnasse, Kalevi Jahtklubisse.

Saateautol on kaks olulist inimest, kes igal võimalikul viisil aitavad asjad nii peale kui ka maha.

Autojuht Uve Kruusamäe, tel  +372 511 9126

Logistik Henri Paet, tel +372 5374 5762  Sinu jahi pardal on meedik? Palun informeeri sellest ka korraldajaid, et teaksime, kelle poole saame vajadusel hädaolukorras pöörduda! Palun täida lihtne vorm meediku kontaktandmetega klikates lingile või saada email aadressile info@muhuvain.ee pealkirjaga MEEDIK PARDAL (jahi nimi) ning kirja sisuks meediku kontaktid! Aitäh!Autode parkimine Kalevi Jahtklubis

Alates neljapäevast, 11. juulist on autodele sissepääs Kalevi Jahtklubisse piiratud ning kail liikumisel on seoses regatiküla ülespanemisega piirangud, mida palume järgida.

Alates reedest, 12. juulist toimub autodega liiklemine sadamaalal vaid sadamakapteniga kooskõlas (sadamakapten Andres Tamm, tel  +372 53 010450) ning juhiste järgi. Palume mõistvat suhtumist!

Autode parkimine väljaspool sadama territooriumi toimub vastavalt linna üles seatud teadetetahvlitele - pange tähele, suur osa Piritast on tasuline parkimine. 


Massaaž sadamates

Kõigile soovijatele teevad oma massaažibussis massaaži Krista Liiv ja Elo Algma (broneerimiseks saab helistada Kristale 5031828 või Elole tel 56359313). Massaažibussid on kohal nii Tallinnas, Kärdlas kui ka Haapsalus.