31. mai on viimane päev registreeruda regatile soodushinnaga | 31 mai 13, piret.salmistu

Veel vaid täna saab 56. Muhu Väina regatile registreeruda soodushinnaga
Hed purjetajad!

Soodushinnaga registreerumine regatile tähendab:
1. jaht on registreerunud regatile läbi veebilehe ja esitanud andmed oma jahi kohta;
2. tasutud on osavõtumaks (arvesse läheb 31. mai kuupäevaga tehtud maksekorraldus, hilisemad maksmised eeldavad juba kõrgemat osavõtutasu maksmist).


Vaata osavõtutasumäärasid ja maksmise infot Võistlusteatest http://www.muhuvain.ee/files/MV2013NOR.pdf

Koos osavõtutasuga on võimalik tasuda soovi korral ka vastutuskindlustuse eest, kuid seda saab teha ka regatibüroos enne regatti.
Kindlustusmakse - 65 eurot jahi kohta
Kindlustuspakkujaks on ERGO järgmistel tingimustel:
Kindlustusobjekt - Kindlustatud isiku(te) (vastavalt esitatud nimekirjale) tsiviilvastutus seoses kahju tekitamisega kolmandale isikule võistlusjahi kasutamisel.
Kindlustuspiirkond - Haapsalu - Heltermaa - Kuivastu - Pärnu - Roomassaare
Hüvitispiir -  Hüvitispiiriga 200 000 eurot on kaetud kindlustatute isikute vastutus kolmandale isikule (välistatud on oma laeva reisijad) tekitatud kahju eest lepingus märgitud väikelaeva kasutamisel. (Lisaks veesõiduki valdaja vastutuskindlustuse tingimustes KT.0591.10 nimetatut välistustele on välistatud ka nõuded seoses järgmiste asjade rikkumisega ja/või hävitamisega: väärismetallitoorikud ja nendest valmistatud tooted; vääriskivid ja juveelitooted; rahatähed, mündid, obligatsioonid, maksevahendid, väärtpaberid, kunstiteosed)
Omavastutus - 10% kahjunõuest iga võistlusjahi ja iga kindlustusjuhtumi kohta, kuid mitte vähem kui 500 eurot.

Osavõtutasu eest ülekannet tehes märkida selgitusse "Muhu Väin 2013, jahi nimi, grupp ja summa ning kui on, siis märge ka kindlustusmakse kohta".

Registreerumiseks täita registreerimisvorm veebilehel. Registreerimistasud maksta vastavalt võistlusteates punkt nr. 5 toodud hindadele. Registreering aktsepteeritakse peale stardimaksu laekumist ESS Kalev Jahtklubi MTÜ arvelduskontole:

SEB Pank 
10220003061010 

või

Swedbank
221002100774