VALMISTU REGATIKS AEGSASTI! | 03 juuli 22, triin.tallmeister

On viimane aeg kontrollida, kas Sinu meeskond ja jaht on regatiks valmis!
KONTROLLNIMEKIRI tegevustest, mis tuleb kindlasti ära teha ENNE registreerimispäeva, 09.juulil, 2022 Haapsalus


1.    Meeskonna nimekiri – enne, kui kapten või vastutav isik tuleb 09. juulil regatibüroosse võistlevat alust võistlustele registreerima, peavad olema kõikide meeskonnaliikmete andmed kantud Manage2Sail keskkonda. Pane tähele! Kui registreerimisel on sisestatud väiksem arv meeskonnaliikmeid, siis Manage2Sail laseb küll andmeid muuta, kuid ei lase uusi meeskonnaliikmeid lisada – kui seda on vaja teha, siis saada meil info@muhuvain.ee.

2.    Kontrolli, et kõik Eesti võistlejad omavad EJL võistluslitsentsi, litsentsi saad vormistada SIIN! Pane tähele! NationalID/License lahtrisse Manage2Sailis ei pea panema isikukoodi, vaid just võistluslitsentsi numbri, mille leiad SIIT, otsingusse purjetaja nime sisestamisel

3.    Kas osalustasu on makstud? Juhised leiad siit

4.    Täida registreerimiseks vajalikud muud vormid – kõik on leitavad ametlikul teadetetahvlil Manage2Sailis. Kas kõik NoRis välja toodud dokumendid on saadetud info@muhuvain.ee meilile?

5.    Kontrolli nõutava vastutuskindlustuse (500 000 €) olemasolu – ametlikul teadetahvlil olemas ERGO pakkumine ja kodulehel kindlustuse vormistamise võimalus (vajalik tasuda enne regati algust).

6.    Reklaami kandvatel jahtidel peab olema EJL reklaamiluba. Reklaamiloa saab tellidaEJLi veebipoes.

7.    Võistlevate paatide GPS tracking toimub läbi telefoni ja sinna laetud äpi, tutvu eelnevalt juhendiga ametlikul teadetetahvlil Manage2Sailis.

8.    Regati ajal kasutame regatiga seotud teadete ja info edastamiseks Sportity appi - lae äpp alla lae alla äpp App Storest või Google Playst ning sisesta parool mv2022 ning ole operatiivse infoga kursis!


NB! ÄPP aktiveeritakse A. Le Coq 65. Muhu Väina regati info ja teadete edastamiseks alates 09.07.2022


TÄHTIS! Kõik jahid, kes on Haapsallu saabumas!

Meil on 3 AMETLIKKU REGATISADAMAT Westmeri, Grand Holm Marina ja Veskiviigi

Saabumisel palun võtke ühendust SADAMAKAPTENIGA
Tel: +372 56 52887, kes annab edasised juhised

Regatibüroo on avatud laupäeval, 09. juulil kell 9:00-19:00 –

NB! ROHELISE JALAJÄLJE SUURENDAMISEKS - Palun võta registreerimisele tulles jahist kaasa ÄMBER! Siis saame kõik üleantavad esemed sinna sisse panna ja jääb üks kilekott jälle kasutamata!


Regatibüroo kontaktid: info@muhuvain.ee ja tel +372 553 1347.