A. Le Coq 67. Muhu Väina regati avapidu Pirita jahisadamas!

Kalevi Jahtklubi jahisadam avab laupäeval, 13. juulil koostöös Tall Ships Race Tallinnaga terveks päevaks oma uksed ning ootab kõiki kahekordsele avamispeole – avame Eesti suurima ja vanima, A. Le Coq 67. Muhu Väina regati ning Kalevi Jahtklubi uue sadamamaja! 

Regatil osalevaid jahte täis Kalevi jahisadamas Pirital on terveks päevaks avatud regatiküla. Toitlustust pakuvad Reval Cafe, Sailors' Home ning Alexela foodtruck, Vladislav Koržets ja Hanno „Kalastaja“ Kask korraldavad räimeroogade õpituba, purjetamisvarustust ja -riideid pakuvad Sportland, Alter Marine ja Nautical, purjetamist tutvustavad Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli lapsed ning kõigile soovijatele teevad oma massaažibussis massaaži Krista Liiv ja Elo Algma (broneerimiseks saab helistada Kristale 5031828 või Elole tel 56359313). Lavale astub ansambel Puuluup ning meeleolu aitab luua multitalent Reigo Ahven.

13:00 Väravad avatud, purjetajatele on avatud regatibüroo

13:00-18:00 Sõlmede töötuba ning võimalus minna Optimistiga väikesele tiirule jõel

Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli õpilased tutvustavad erinevaid purjepaate alates Optimistist, kaldal toimub sõlmede õpituba ning soovi korral on võimalik minna jõele väikesele proovisõidule.

14:30-18:30 Vladislav Koržetsi ja Hanno Kase räimeroogade õpituba

TÜ EMI Kalanduse Teabekeskus koos „Kalastaja“ köögiga propageerivad eesti rahvuskala räime söömist. Teeme räimest lihtsaid roogasid ja vigurdame ka. Õpituba on kõigile tasuta ja tehtud tulem süüakse üheskoos ära.

17:15 väljub reisilaev Strande Lennusadamast Piritale koos kontserdile minejatega. Laevapilet 10€ edasi-tagasi (www.sunlines.ee)

18:30 Ansambel Puuluup

19:30 A. Le Coq 67. Muhu Väina regati avamine ja Kalevi Jahtklubi sadamamaja avamine

20:00 DJ Reigo Ahven

20:30 Väljub reisilaev Strande Piritalt tagasi Lennusadamasse

Pidu kestab kuni kell 22:00!!!