Muhu Väina regati peasponsoriks on Eesti suurim joogitootja A. Le Coq.

 
 Eesti suurim spordipoodide kett Sportland riietab Muhu Väina regati võistlejaid!

Sportlandi pop-up kauplus on üleval Kalevi jahtklubis asuvas regatikülas alates laupäevast, 13. juulist kuni teisipäevani, 16. juulini.

Kauplusest saab osta nii A. Le Coq 67. Muhu Väina regati sümboolikaga meeste ja naiste tehnilisi särke, nokamütse jne. Lisaks lai valik nii spordi- kui ka vabaajarõivaid ning jalatseid. Kõikidele Helly Hanseni ja Musto riietele kehtib soodustus -30%.

Tänavused regatisärgid on Musto tehnilised lühikese varrukaga särgid, olemas nii naiste kui ka meeste mudelid. Lisaks ka valged tehnilised nokamütsid.


 
Regati pikaaegne toetaja ja purjetajatele laia valikuga e-kaubamaja Pro Marine Trade annab tänavu hoogu Tallinna ringile. 

Muhu Väina regati osalejatele soodustus mõlemale tootegrupile -25% kuni 20. juulini 2024.
Peale toodete lisamist ostukorvi sisestage kassas sooduskood: MOON25
Sooduskood kehtib ka kohapeal ostes.

  


Alter Marine on aastaid olnud A. Le Coq Muhu Väina regati etapisponsoriks ja sellel aastal puhub ta tuule purjedesse Tallinna lühirajale.
  Alter Marine Gilli sooduskampaania kehtib 01.07.2024–12.07.2024 - sellel ajal on kogu Gilli tootevalik -20% meie e-poes (www.marine.ee)

Gilli tootevalikus on olemas kõik, mida vajate, et saaksite merel olemist täiel rinnal nautida ja ei pea samal ajal muretsema vett läbi laskvate jalatsite või jope pärast! Gilli rõivad on loodud spetsiaalselt karmide tingimuste jaoks, pakkudes kaitset päikese eest, vastupidavust ja maksimaalset mugavust igas olukorras. Gilli purjetamisriiete kollektsioon on mõeldud nii professionaalsetele sportlastele kui ka algajatele. 

Valik B&G tooteid 03.07-12.07. Alter Marine e-poes ja kaupluses kuni -15% soodsamad!

TEHNILINE TUGI B&G seadmetele - kas oled valmis Muhu Väinaks? Alter Marine meeskond pakub tehnilist tuge kõikidele B&G või meil müügil olevatele seadmetele ning oleme kohal sadamas 13.07-14.07. 

Saad meiega ühendust võtta e-posti teel aadressil marine@marine.ee või helistades numbril 6519666. Oleme valmis aitama sind igal sammul!


  Tänavune Tactical Foodpacki nimeline etapp purjetatakse Tallinnast Kärdlasse.

Pikaks tapiks soovitame valmistuda juba varakult - https://tacticalfoodpack.com,kus kehtib ka -20% soodustust Muhu Väina regatilistele koodiga muhuvain24.

Tactical Foodpacki tooted on müügil ka Sortlandi pop-up poes Kalevi Jahtklubis 13.-17. juulini.
   
  LoodusInvest on juba aastaid andnud hoogu A. Le Coq Muhu Väina regatile. Sellel aastal on LoodusInvesti nimeline Kärdla ring.

LoodusInvest annab teada: meie kirg on aia- ja metsatehnika, kodusisustus, köögitarvikud ja sportlik vaba aja veetmine. Juba üle 20 aasta esindame Stiga, Stiga Sport, Fiskars, Gerber, Iittala ja Arabia kaubamärke Eestis ning tegeleme nende edasimüügiga. Meie kodulehelt loodusinvest.ee leiad parimaid tooteid väga hea hinnaga.
   
  Suured tänud etapisponsorile Alexelale, kes on on ka meie energiapartneriks.

Energiaettevõte Alexela on aktiivselt abiks igale majapidamisele ja ettevõttele, et lahendada nende energiavajadused moodsa ning efektiivse kütte- ja energiajuhtimisega. Alexela siht on säästa nii keskkonda kui ka oma klientide aega ning raha. Alexela osutab kõiki energiateenuseid nii era- kui ka äriklientidele. Samuti tegutsetakse lisaks Eestile ka Lätis ja Soomes. Ettevõttel on 119 tanklat, 43 kohvikpoodi ja 574 elektriautode laadimisotsikut üle Eesti.

Tutvu meie Targa Elektriga, mis automatiseerib kodus energia tootmise ja tarbimise optimeerimise, elektriautode laadimise lahenduste, mis sobivad nii eramajja kui kortermajadesse ning teiste teenustega www.alexela.ee

   
 
 Amserviga võidad nii maal kui merel!

Suured tänud meie partnerile, kelle haare Eesti purjetamise toetamisel on tähelepanuväärne! 
   
  

Meie päikesepartneriks on Eesti oma kosmeetikatootja JOIK.

Registreerimisel saavad kõik meeskonnad kingituseks päikesekaitsepulga, mis sisaldab looduslikku päritolu mineraalseid filtreid ning loob nahale läbipaistva kaitsekihi UVA ja UVB kiirguse eest. Lõhnavabad ja kiirelt imenduvad tooted on õrnad, aga tagavad tõhusa kaitse päikese kahjuliku mõju eest.

JOIK Organic päikesekaitse tooteid iseloomustab:

  • Laia spektriga kaitse UVA ja UVA kiirguse eest
  • Mitte-nano tsinkoksiidil põhinev mineraalne päikesekaitse filter
  • Sobib kasutamiseks nii näol kui kehal
  • Lihtsasti pealekantav ja kiiresti imenduv
  • Ei jäta nahale valget kihti
  • Lõhnavaba
  • Ohutu korallidele ja muudele veekogude ökosüsteemidele
  • Veganisõbralik

Toodete päikesekaitse faktor SPF on testitud in vivo testiga ISO 24444: 2020 standardi alusel. Kõik JOIK Organic tooted sertifitseeritud Ecocerti poolt Cosmos Standardi alusel.

Joiki päikesetoodete laia valiku leiab nende kodulehelt siit https://joik.ee/243-paeikesekaitse-tooted
 
  Santa Maria kütab tuliseks Haapsalu etapi.
   
   
  Eesti suurim apteegikett Apotheka on meie tervisepartneriks ning aitab meil välja anda eriauhinnad! Suur kummardus ja tänu!
 
  

Regati pikaajaline logistikapartner DSV Estonia teeb purjetajate elu lihtsamaks! DSV värvides saateauto viib purjetajate varustuse tasuta sadamast sadamasse.

Saateauto juhiks on Uve Kruusamäe, tel +372 511 9126, kes igal võimalikul viisil toetab ja aitab asju nii auto peale kui ka maha.